تبلیغات

مراحل نصب پمپ شناور

۰

 

توضیح برای ردیف یک : در صورتی که چاه آب جدید باشد ، سعی کنید ته الکتروموتور شناور را حداکثر با کف چاه سه متر فاصله تعمیر پمپ شناور بگذارید و اگر در چاه از قبل پمپی نصب شده بود سعی بر اضافه کردن لوله جهت پایین رفتن الکتروپمپ شناور ننمایید و تا زمانی که چاه را شستشو ننموده اید از اضافه کردن لوله خودداری نمایید ، زیرا  در مدت زمانی که پمپ قبلی کار کرده ته چاه شما از ماسه های ریز و یا خاک نرم پر شده.که باعث سوختن و معیوب شدن پمپ شناور جدید می گردد.

توضیح برای ردیف دو : منظور از تعمیر پمپ  سطح استاتیک زمانی است که آب دورن چاه در حالت ساکن و بدون برداشت باشد .

توضیح برای ردیف سه : سطح دینامیکی یعنی زمانی که برداشت آب از چاه توسط پمپ صورت گرفته و بر اساس مترمکعب و یا لیتر در ثانیه طبق پروانه بعد از 48 ساعت آب در چه سطحی از عمق چاه در حین برداشت ساکن است.

توضیح برای ردیف چهار : منظور از برق خریداری شده که در پروانه ذکر شده میزان قدرتی است که از نظر کیلووات برای استحصال آب از چاه لازم است. قید شده که اگر بیش از این استفاده شود در صورت قدیمی بودن کنتورهای برق جریمه مصرف اضافه می شود و در کنتورهای هوشمند جدید باعث قطعی برق می شود.که باید رعایت شود.و با استفاده از الکتروپمپ های شناور تمام استیل گرین پمپ که آبدهی بالایی دارند و مصرف برق کمتر تا حدی مشکل مصرف کنندگان حل می شود

 

+ نوشته شده توسط Rezervhotelsixstar در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تعمیر پمپ شناور، پمپ شناور، پمپ
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر