تبلیغات

پمپ شناور

۰

 

الکترو پمپ شناور، از گروه پمپ های سانتریفیوژ طبقاتی تعمیر پمپ شناور مستغرق بوده که جهت استخراج آب تمیز از چاه و افزایش فشار برای کاربردهای زراعی و صنعتی  وغیره استفاده می گردد. الکتروپمپ های شناور با بدنه تعمیر  و پروانه برنز پمپ شناور تک فاز برای جا به جایی آب شور و یا آب دریا مورد استفاده قرار می گیرند. جنس پروانه الکترو پمپ های شناور از انواع استیل، نوریل ( پلاستیک فشرده )، برنز یا برنجی می باشند.

موتورهای شناور از لحاظ خنک کاری به دو نوع آب خنک و روغن خنک تقسیم بندی می شوند.

الکترو پمپ  شناور با توجه به تعداد پروانه و فاصله بسیار  پمپ شناور چیست کم پروانه با بدنه پمپ فقط قادر به جابه جایی آب کاملا صاف طراحی و مورد استفاده قرار می گیرند.

غالبا از الکتروپمپ شناور جهت استحصال آب از عمق متوسط تا زیاد استفاده می گردد.

عمده موارد مصرف پمپ های شناور پمپ شناور چاه عمیق  مصرف خانگی، باغی، کشاورزی، صنعتی می باشند.

پمپ های شناور از 4/1.1 اینچ تا 12 اینچ وتا ارتفاع حدوداّ 400 متر ساخته می شوند.

دور موتور الکتروموتور مستغرق یا شناور 2900 دور می باشند.پمپ آب شناور در گروه پمپ های غرق آبی قرار دارد و جهت افزایش فشار پمپ شناور استریم  آب به کار می رود. این گونه پمپ ها به دلیل صرفه جویی در انرژی، پایین بودن هزینه های راه اندازی و نگهداری و عدم نیاز به فونداسیون گزینه ی مناسبی جهت استفاده می باشند. این  پمپ شناور خورشیدی پمپ آب از نظر نوع کارکرد معمولا به صورت 2900 دور می باشد.

کاربرد پمپ آب شناور این پمپ ها قابلیت تامین آب در سطح خانگی و صنعتی را دارند و در مواردی مانند سیستم های تحت فشار، پمپاژ آب در حال اجرا و  زمین های زراعی و کشاورزی قابل استفاده هستند. نحوه نصب پمپ آب شناور نصب پمپ آب شناور بسته به نیاز کاربر، به دو صورت افقی و عمودی انجام می گردد. نصب این پمپ ها به صورت افقی در صورتی انجام می پذیرد که محدودیت ارتفاع وجود داشته باشد.

 

 

+ نوشته شده توسط Rezervhotelsixstar در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تعمیر پمپ شناور، پمپ شناور، پمپ
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر