تبلیغات

چطور هتل پیدا کنم

۰

 

ساده‌ترین راه پیدا کردن هتل، استفاده از داشبورد پنل کاربری‌تان است. در این قسمت بعد از انتخاب مقصد، تاریخ ورود (Check-in) و خروج (Check-out)، نوع سفر (کاری یا تفریحی)، تعداد اتاق و نفرات بزرگسال و کودک جستجوی رزرو هتل را آغاز کنید.

بوکینگ دات کام براساس اطلاعاتی که شما دادید، هتل و فرودگاه‌های مرتبط را به شما پیشنهاد می‌دهد. لیست پیشنهادی بوکینگ براساس نظرات کاربران و امتیازی است که استفاده‌کنندگان هتل‌ها می‌دهند. نحوه‌ی امتیازدهی هم براساس پرسش‌نامه‌ی آنلاینی است که بعد از پایان اقامت در هتل، از طریق ایمیل برای هر شخص ارسال می‌شود.هر اطلاعاتی که فکرش را بکنید در بوکینگ موجود است. از پایین‌ترین قیمت گرفته تا فاصله‌ی هتل با جاذبه‌های شهر. با توجه به نوع علاقمندی و اولویت‌هایی که در سفر دارید، می‌توانید به سراغ گزینه‌هایش بروید.

Our top picks: پیشنهادهای درجه اول بوکینگ است که با توجه به Score و نظرات کاربران به شما ارائه می‌شود.

Lowest price first: رتبه‌بندی هتل‌ها براساس پایین‌ترین قیمت است.

Review score and price: بوکینگ بعد از بررسی Review و قیمت هتل‌ها و اقامت‌ها به شما پیشنهادها را می‌دهد.

Stars: اگر برایتان مهم است که هر هتل چند ستاره دارد، این گزینه را انتخاب کنید. می‌توانید از پایین‌ترین ستاره دسته‌بندی رزرو هتل را ببینید یا هتلی با ستاره‌ی بیشتر را مشاهده کنید.

Distance from the centre: این گزینه برای افرادی خوب است که فاصله‌ی محل اقامت تا جاذبه‌ها برایشان مهم است یا اینکه دوست دارند در مرکز شهر باشند. بنابراین هر هتلی براساس نزدیکی به مرکز شهر در اولویت است و به شما نشان داده می‌شود.

در قسمت معرفی کلی هتل‌ها شما با چند اصطلاح روبرو می‌شوید. بهتر است این اصطلاح و جملات را بشناسید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

In high demand: بوکینگ با نوشتن این عبارت، به شما توصیه می‌کند که برای رزرو، این هتل را در اولویت خودتان بگذارید.

 

+ نوشته شده توسط Rezervhotelsixstar در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: رزرو هتل، هتل، بوکینگ دات کام، ستاره
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر